Ankara Perde Yıkama Fabrikası

Temizlikte Kalite Ankara Perde Yıkama
Yılın 365 günü kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere ulaştıran Ankara Perde Yıkama, indirimli fiyatlarla yeni sezona merhaba diyor. Perde yıkama ile ilgili ayrıntılı bilgi vereceğimiz bu yazımızda sizleri perde yıkama ile ilgili aydınlatmak istemekteyiz.
Her evin olmazsa olmazı perdeler gerek dışarıdan gelen toz, is ve benzeri nedenlerden gerekse evde pişen yemeklerden, sigara dumanı veya kalorifer isinden kaynaklı olarak kirlenmektedirler. Bu durumda en az altı ayda bir defa yıkanmasını zorunlu kılmaktadır. Aksi takdirde eve giren temiz hava dahi kirlenebilmekte, dışarıdan gelen toz, kir ve benzeri partikülleri içeriye alabilmektedir. Doğru odaya doğru perde seçimi bize birçok fayda sağlayacaktır. Örneğin bol güneş alan bir odaya perde olarak kalın kumaşlı bir ürün seçimi koltuklarda güneş kaynaklı yanıkların oluşmasının önüne geçecektir.
Az güneş alan odalarda da kalın perdeleri ısı yalıtımı yönünden tavsiye etmekteyiz. Zebra, stor ve benzeri ürünleri daha çok iş yerlerine tavsiye etmekteyiz. Aynı zamanda kurumsal bir hava kattığı gibi kirlenme oranı da düşük olan bu türlerin yıkanmaları da kolaydır. Yıkama hizmeti alacak olduğunuzda firmaya perde söküm ve takımını yapıp yapmadığını bunlar için ekstra ücret talep edip etmediğini sormanız fayda sağlayacaktır. Ankara Perde Yıkama olarak tüm söküp takma işlemlerimiz aynı zamanda leke çıkarma işlemlerimiz perde yıkatan müşterilerimize ücretsizdir. Perdeler tüm yaşam alanlarında ve tüm mevsimlerde ihtiyaç duyulan ev eşyalarıdır. Yazlık kışlık olarak farklı perde kullanımını sizlere tavsiye etmekteyiz. Ankara gibi soğuk geçen kış ayları olan bozkır iklimli coğrafyalarda özellikle kış perdelerini kalın ve açık renkli ve yazın ise eve hava girmesi için daha ince türden kumaşlı perde ve tülleri öneriyoruz. Böylece perdelerimiz yılda en az bir defa dinlenecek ve verimliliği, ömrü uzayacaktır.
Yıkanmasını istediğiniz perdeleriniz için iletişim kurduğunuz numaralarımızdan çalışma arkadaşlarımız adreslerinizden gelip ürünleri alırlar. Türkiye’nin en büyük yıkama fabrikası olan fabrikamıza götürürler daha sonrasında ise ilk olarak tamamen açılan perdelerde leke kontrolü yapılır, varsa leke perdeye zarar vermeyecek şekilde leke giderici maddeler ile işlem uygularlar sonrasında ise perde türüne özel yıkama yapılır duruluma ve kurutma alanına aktarım sağlanır. Son kontrolden sonra sizlere teslim edilmek üzere paketlenir.
Ankara’da 1990 yılından beri yıkama hizmeti veren Ankara Perde Yıkama yılların tecrübesi ve birikimini en uygun fiyatlarla sizlere getirmektedir. Ayrıntılı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilir, sms, e posta, çağrı veya whatsapp uygulaması üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK