Perde Yıkama Ankara Antibakteriyel

Antibakteriyel Uygun Fiyatlarıyla Perde Yıkama Sezonunu Açmıştır
Perde seçimi oldukça araştırma isteyen bir konudur. Biz Antibakteriyel Perde Yıkama olarak müşterilerimizin bu yükünü hafifletmek adına kısa bilgiler hazırladık.
Perde Çeşitleri
  • Stor perde
  • Zebra perde
  • Dikey tül perde
  • Jalûzi perde
  • Kruvaze perde
  • Fon perde
  • Katlama perde
  • Screen perde
  • Briz perde
  • Güneşlik perde
Stor Perde; en çok tercih edilen perdeler arasındadır. İstediğiniz oda kullanımına uygundur.
Zebra perde; kullandığınız oda da ferahlık hissi verir. İstenildiğinde tül veya günlük amaçla da kullanılabilir. Bu perde çeşidi kasası ile bir bütün olduğu için birlikte kolaylıkla çıkabilmektedir. Genellikle çocuk odası, mutfak ve oturma odasında tercih edilmektedir.
Dikey tül perde; mutfak ve salonlarda genellikle tercih edilmektedir. Dışarıdan şık bir görünüşü olduğu için sıklıkla tercih edilmekte. Kullanıldığı yeri ferah göstermektedir.
Jalûzi perde; sentetik plastik ve ahşap modelleri bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır. İstenildiği gibi ayarlanabilir ve kolayca silinerek temizlenebilir. Ev ve ofislerde çoğunlukla tercih edilen perde çeşididir.
Kruvaze perde; büyük camlarda bu tarz perde şıklığı ile ön plana çıkmaktadır. Camlarda orantılı boyutları olması gerekir. İstediğiniz modelde kullanılabilir. Aşağı kadar indirerek dikey perde yapabilirsiniz ya da yukarı çekerek şekilli perde olarak da kullanılabilir.
Fon perde; genellikle tül ve güneşlik perdelerle beraber kullanılmaktadır. Aksesuar olarak tercih edilmektedir.
Katlamalı perde; kumaşını ve modelini seçtikten sonra isteğinize göre yapılan perde çeşididir. Mekanizması sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
Screen perde; çoğunlukla ofislerde tercih edilir. Güneş ısısını keserek sadece ışığını içeriye vermektedir.
Briz perde; ocağa yakın veya lavabodaki camlarda kullanılır. Direkt olarak camın içine montajı yapılır. Temizliği oldukça basittir.
Güneşlik perde; güneşin eve girmesini engeller. Evin her alanında kullanılabilir. Beyaz veya krem rengi gibi açık renkler tercih edilmektedir.
Evde Perde Yıkanır mı?
Tül çeşitleri ve güneşlik perde çamaşır makinenize sığıyor ise bir sorun yoktur. Fakat stor ve zebraları evde yıkamak hiç kolay değildir. Perdeler dışarıdan bir yansımamız olduğu için profesyonel yıkamayı herkes ister. Antibakteriyel Perde Yıkama sizlere uygun fiyattan kaliteli temizlik hizmeti sunmaktadır.
İletişim Bilgileri
0555 802 91 91 & 0312 483 40 50 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.
 
 
 
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK