Dikey Perde Yıkama

Dikey Perde Yıkama

Evinize geliyor, perdelerinizi söküyor, alıyor, özel deterjanlarımızla temizliyor ve sizlere geri teslim ediyoruz. Dikey perdeler de kendi içerisinde iki kategoriye ayrılırlar, Plastik dikey perdeler ve kumaş dikey perdeler. İkisi de ayrı bakım ve temizlik isteyen farklı perde modelleridir. Bu nedenle nasıl yıkanacakları konusunda bilgili olunması gerekmektedir.

Plastik Dikey Perde Yıkama

Plastik su ve deterjandan olumsuz yönde etkilenmeyen bir maddedir. Bu nedenle plastik perdelerinizi deterjanlı ve nemli bir bez yardımı ile elinizle kolaylıkla silebilirsiniz. Yerinden çıkarmanıza ve sök tak yapmanıza gerek yoktur, yerinde de temizlenebilir. Eğer daha detaylı bir temizlik istiyorsanız aynı işlemi bantlarını tek tek çıkararak da yapabilirsiniz.

Kumaş Dikey Perde Yıkama

Kumaş perdeler plastik perdelere göre temizliği daha zor olan perde modelleridir. Yine aynı işlem bu perdelere uygulanabilir ancak yüzde yüz verimli sonuç alınacağı söylenemez. Çünkü ulaşılmayan yerleri kirli kalabilir ve kumaş üzerinden leke çıkarmak oldukça zordur. Bir ıslak mendil yardımıyla lekelenin nüfus ettiği yer silinebilir. Ancak yine de en köklü çözüm perdenizi güvenilir bir temizleme şirketine teslim etmek olacaktır. Bu sayede perdeniz güvenilir ellerde kolaylıkla temizlenecektir.

Her perdenin farklı bir yıkama yöntemi olduğu akıldan çıkmaması gereken bir gerçektir ve uzman kişiler tarafından uygulanan yöntemin en sağlıklı yöntem olduğu da bu doğrultuda destekleyici bir tezdir. Bu nedenle perdenizin çeşidi ne olursa olsun usta ellere yıkama işlemini bırakmak sizler için hem ekonomi hem de emek ve zamandan tasarruf niteliğinde olacaktır. Unutulmamalıdır ki; perdeler hassas yapıdaki ev eşyalarıdır ve bakımı ve temizlenmesi kolay değildir. Bu nedenle doğru firmaları tercih etmek de buradaki önemli bir diğer nokta olarak görülmektedir.

SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK