Ankara Antibakteriyel Perde Yıkama

Bırakın Güneş Evinize Girsin
Ankara da yıllardır hizmet veren Antibakteriyel Perde Yıkama her gün yeni müşteriler ile kaliteyi uygun fiyatlarla tanıştırıyor.
Perdeler yapısı dolayısıyla hassas ürünlerdir. Günümüzde birçok çeşidi bulunur. Kumaş, yapı, desen ve benzeri detaylara göre isimlendirilirler. zebra, stor, tül, fon, jaluzi, katlamalı, kadife gibi örneklendirebiliriz.
Birçok çeşidi bulunan perdelerin birçok yıkama tarzı vardır. Antibakteriyel Perde Yıkama her perdeye yapısına uygun yıkama yapar. Perdelerinizi bu alanda tecrübesiz kimselere yıkatırsanız geri dönüşü olmayan bir şekilde zarar görebilir. Firmamız yılların tecrübesini en uygun fiyata ekstra hiçbir ücret almadan adreslerinize getiriyor. Perdeler dilediğiniz adresten gelip uzman arkadaşlarımızca çıkarılıp, yıkama ve kurutma işlemi uygulandıktan sonra yerine takılmaktadır. Perde yıkarken kumaşının zarar görmemesi ilk dikkat edilecek nokta olduğu gibi deseninin bozulmamasına da dikkat etmek gerekmektedir. Örneğin hiçbir perde türünde ağartıcı içerikli deterjan kullanılarak temizleme işlemi yapılmamalıdır. Beyaz renkli perdelerde dahi kumaşın dokusuna zarar verip sökülmelere sebep olabilmektedir. biz Antibakteriyel Perde Yıkama olarak her perde çeşidine farklı işlemler ve kumaşına zarar vermeyecek aynı zamanda kirletici unsurları çözebilecek hijyenik nitelikli kimyasallar kullanmaktayız. Perde yıkatmada severek özenle seçtiğimiz perdelerimizin uzun ömürlü, dayanıklı ve lekeye karşı dirençli olması için firmamız özel yıkama tekniklerine ek olarak perde koruyucu şampuanlar ile de işlem uygulamaktadır. Bu şampuanlar perde kumaşının türüne göre değişik konsantrasyonlarda uygulanmakta ve antimikrobiyal niteliktedir. Durulama da kullanılan suyun sıcaklığı da ayrı bir dikkat edilecek noktadır. 30 0C ‘yi aşan sıcaklıklar perdenin çekmesine, zedelenmesine neden olabilirken, düşük sıcaklıklar da deterjanın çözünmesine, etki etmesine engel olabilmektedir.
Evlerimizin, işyerlerimizin bir çeşit kimliği olan perdelerin temizliği önemli bir konudur. Dışarıdan ışık girmesine, günümüzün aydınlanması ancak temiz perdeler ile mümkündür. Perdelerinizin kirlenme oranına göre en az üç ayda bir yıkama yaptırılmasını tavsiye ederiz. Bu yıkama işlemi perde türüne göre değişiklik arz etmektedir. Firmamız en uygun fiyatla kaliteyi evlerinize getirmektedir.
Günümüzde ciddi bir önem kazanan temizlik hizmetlerinde Antibakteriyel Perde Yıkama sizin tüm taleplerinize cevap vermek için her geçen gün kendini geliştirmekte, yenilemekte, hizmet çeşitlerini ve niteliklerini ilerletmektedir.
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK