İncek Perde Yıkama

İncek Perde Yıkama
Tüm perde çeşitlerinin profesyonel temizliği için İncek perde yıkama firmamızdan profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz.
Profesyonel Hizmet
Perde yıkamak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bırakın perde yıkamayı, perde sökmek takmak bile oldukça yıpratıcıdır. Tüm bu zahmetlere katlanmak yerine firmamızla çalışarak perdelerinizi uzman ellere teslim edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Sonrasında tertemiz perdelerin keyfini çıkarabilirsiniz.
Perde yıkamak için her şeyin en iyisini kullanıyoruz. Kaliteli deterjanlar, uzman ekipmanlar, teknolojik donanım, her imkana haiz yıkama tesisi ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde sizlere en iyisini sunuyoruz.
Perdeye Özel Temizlik
Perdeler şık duruşu ile estetik amaçlı olarak kullanıldığı gibi dışarıdan görünmemesi için de çok kullanışlıdır. Evin her odasında farklı renk ve desenlerde perdeler kullanılmaktadır. Bu perdelerin kumaş özellikleri birbirinden farklılık gösterdiği için temizlik işlemleri de farklı olacaktır.             İncek perde yıkama hizmetlerimiz kapsamında perdeleriniz özenle yıkanmaktadır. Stor perde, güneşlik veya tül perdelerini ayırt edilerek özel yıkama yöntemleri hayata geçirilmektedir.
Özel Hazırlanmış Deterjanlar
Perdelerinizde zamanla biriken kir ve lekelerin arındırılması için özel olarak hazırlanmış ilaçlar firmamız tarafından kullanılmaktadır. Bu sayede perdeleriniz daha canlı bir görünüme kavuşacaktır. İlk günkü canlılığına yeniden kavuşacak olan perdeleriniz ile sizler de kendinizi daha ferah hissedeceksiniz. Üstelik bu sayede perdelerin dokusuna da herhangi bir zarar verilmediği için perdelerinizin kullanım ömrü de uzayacaktır.
Kısa Sürede Teslim
Perdeler olmaksızın mekanlar son derece boş görünmektedir. İşte bu nedenle perdelerin biran evvel yıkanarak kuru bir şekilde asılması oldukça önemlidir. Firmamız da bunun bilincinde olduğu için perdelerinizi en kısa süre içerisinde yıkayarak sizlere teslim etmektedir. Acil ihtiyaçlarınız için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.
Uygun Fiyat
İncek perde yıkama fiyatları perdelerin türüne ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Metrekare üzerinden birim fiyat hesaplaması yapılmakta ve sonrasında toplam fiyat ortaya konmaktadır. Piyasaya göre en uygun perde yıkama fiyatları ise firmamız tarafından sunulmaktadır. Perde yıkama konusunda tereddütleriniz varsa firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. böylece hemen kararınızı verebilirsiniz.
Uzun Ömürlü Perdeler
Perdeler bir kez alınarak yıllarca kullanılan ürünlerdir. Hele ki çok para vererek perde aldıysanız daha da uzun süre kullanmak istersiniz. Bunun için perdelerinizin uzman ellerde temizlenmesi şarttır. Yanlış yöntemlerle temizlenen perdeler tüylenebilir, iplikleri çekilebilir ya da ağarabilir. İşte bu hazin sonuçla karşılaşmamak için perdeler mutlaka profesyonel olarak yıkanmalıdır. Böylece perdelerin uzun süre ilk günkü temizliğini ve temizliğini koruyacaktır.
El Değmeden Perde Temizliği
Perdeleri yıkamaktan ziyade kornişten söküp takmak zordur. Firmamız sizi bu zahmetten de kurtarır. Perdeleri yıkatmaya karar verdiyseniz firmamızı aramanız halinde çalışanlarımız perdeleri adresinizden alır. Tül ve güneşlikler kornişten teslim alınırken, stor perdeler mekanizmasından sökülerek alınır. Yıkama işleminin tamamlanması ile de aynı şekilde adresinize getirilerek kornişe takılır. Böylece siz elinizi bile sürmeden perdeleriniz temizlenecektir.
Tesisimizde yapılan İncek perde temizliği de el değmeden makineler kullanılarak yapılır. Böylece perdelere profesyonel olarak müdahale edilir.
Müşteri Memnuniyeti
Firmamızın öncelikli hedefi müşterilerin memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple çalışanlarımız özenle seçilir ve müşterilerle iyi ilişkiler kurulur. Her isteğiniz ve varsa şikayetiniz özenle dinlenir ve hizmetlerimizin iyileştirilmesi sağlanır. Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler sayesinde daha fazla kitleye hitap etmek için çalışıyoruz.
Siz de perdelerinizi uzman ellere teslim etmek istiyorsanız bizimle görüşmeden kararınızı vermemelisiniz. Firmamızın sunduğu üstün kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetten yararlanarak bundan sonra tekrar bizimle çalışacağınıza eminiz.
 
 
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK