Oran Perde Yıkama

Oran Perde Yıkama
Tüm çeşit ve modeldeki perdelerin profesyonel temizliği için Oran perde yıkama firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Uzman Perde Temizliği
Perdeler hem dekoratif amaçlı olarak hem de kullanışı ile her evin demirbaşıdır. Ancak duvardan duvara olması nedeniyle büyüktür ve evde yıkamak çok zordur. Pencerelerde güneşlik, tül ve fon gibi kat kat perdeler kullanılır. Bu yüzden de çok sayıdadırlar ve perde yıkamak oldukça uzun sürer. Çok zahmetli bir iş olmasına rağmen evde yıkanan perdeler istenen temizliği de sağlamaz.
Stor perde, zebra stor ya da jaluzi gibi perdeler evde yıkamaya uygun değildir. Bu yüzden mutlaka işin ehline teslim etmek gerekir. Yanlış yıkanması halinde perdeleriniz çekilebilir, dokusu bozulabilir. Saydığımız riskleri almak yerine perdelerinizi yıkamaya vermelisiniz. Böylece perdelerinizin ömrü de artacaktır.
Bireysel ve Kurumsal Temizlik
Firmamız tarafından bireysel ve kurumsal olarak perde yıkama hizmeti sunulmaktadır. Sadece evlerde değil işyeri, ofis, okul, hastane, yurt, otel, mağaza, restoran gibi perde kullanılan her yer için hizmet sunuyoruz. Tesisimizin çoklu perde yıkama işlemleri için uygun olması sayesinde tüm perdeler yıkanarak kısa sürede teslim edilecektir.
Hangi Perdeleri Yıkıyoruz?
Firmamız tüm perde türlerinde profesyonel olarak hizmet vermektedir. Tül perdeler, kruvaze perdeler, güneşlikler, stor perde ve zebra storlar ile fon perdeler tarafımızca yıkanır. Metal ya da ahşap yapıdaki özel perdeler de tarafımızca temizlenir. Aklınıza gelen tüm perde çeşitleri için Oran perde yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Perdeye Özel Temizlik
Firmamız tarafından tüm perde çeşitleri için yıkama hizmeti sunuyoruz. Tül ve güneşlik gibi kumaş perdeler özel makinelerde yıkanır. Kırışmadan yıkanan perdeler özel deterjanlarla beyazlatılır ve ilk günkü temizliğine kavuşturulur. Perdeler tamamen ütülü ve temiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir.
Stor perde çeşitleri elde makineler yardımıyla yıkanır. Zebra storlar ve diğer stor perdeler makineye atılmaz. Elde özel makine ve fırçalarla yıkamak gerekir. Stor perdelerin sert ve düzgün duran bir yapısı vardır. Bu yapının bozulmaması gerekir. İşte bunu sağlamak için gerekli deterjanlarla yıkama yapılır. İşlem tamamlandıktan sonra ise perdeler asılarak kurutulur. Böylece perdelerin yapısı bozulmaz ve ilk günkü kalitesini korur.
Şerit perde ya da ahşap perdeler ise silinerek temizlenir. Bu perdelerin suyla ve nemle temas etmemesi gerekir. Buharlı makineler kullanılarak ya da nemli bezlerle silinir. Perdenin türüne göre seçim yapılacaktır.
Perde Yıkama Süreci Nasıl İşler?
Perdelerinizi yıkatmaya karar verdiyseniz öncelikle firmamızı arayarak randevunuzu oluşturmanız gerekir. Anlaşılan gün ve saatte perdeleriniz teslim alınır. Perdelerinizi çıkarıp hazırlamanıza gerek yoktur. Çalışanlarımız sizin için kornişten sökerek alacaktır. Aracımızla tesisimize getirilen perdeler burada temizlenir. Kuruyup teslime hazır olduktan sonra yine adresinize teslim edilir. Perdeler yeniden kornişe takılacaktır. Tül, güneşlik ve fon gibi perdeler kornişe takılacaktır. Stor perdelerin ise mekanizma montajı yapılacaktır. Böylece siz perdelere elinizi dahi sürmeden temizlik sağlanacaktır.
Uygun Fiyatlar
Firmamız tarafından sizlere sunulan Oran perde yıkama fiyatları oldukça makuldür. Böylece evde perde yıkamak gibi büyük bir yükün altına girmenize gerek yoktur. Tüm perdelerinizi tereddüt etmeden bize teslim edeceksiniz. Hem üstün kalitede temizlik alırken, hem de bütçenizden çok para çıkmayacaktır.
Profesyonel olarak perde temizliği almak istiyorsanız firmamızla görüşmeden kararınızı vermemelisiniz. Deneyimli personellerimiz, teknolojik donanıma sahip tesisimiz, gelişmiş makinelerimiz ve kaliteli deterjanlarımız ile sizlere her şeyin en iyisini sunuyoruz. Perdelerinizin eskimeden, uzun süre ilk günkü yeniliği ve temizliğini koruması için firmamızla çalışmalısınız.
 
 
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK