Ankara Perde Yıkamacı

Ankara Perde Yıkama Hizmetleri
Herkes evinde bulunan perdelerin temiz görünmesini ister. İşletmemiz,  müşterilerimizin bu isteğini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Perdeler, bizim dışarıdan bir yansımamızdır. Evimizdeki en önemli eşyaların başında geliyor diyebiliriz. Bu yüzden perde temizliği oldukça çok önemlidir. Ankara Perde Yıkama olarak bunu bildiğimizden dolayı perde temizliğine çok titizlik ile yaklaşıyor, müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Firmamız, şehrimizin her ilçesine ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizin istediğiniz saat ve tarihte bir randevu oluşturarak perdelerinizi evinizden çıkartıp alıyoruz. Perdelerinizin yıkanma süreci bittikten sonra ise sizinle iletişime geçip sizin müsait olduğunuz saat ve tarihte gelip tekrar aynı şekilde perdelerinizi takıyoruz. ‘Kışın perde yıkatılmaz’ olarak oluşan bu kalıplaşmış düşünceyi temizliğimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile kaldırmaya çalışıyoruz. Temizlik her mevsim her hafta her gün gerekli olan önemli bir husustur. Özellikle de bu pandemi sürecinde temizliğimize 2 kat fazla dikkat etmemiz gerekir. Ankara Perde Yıkama olarak pandemi sürecinde her şeye dikkat ederek kurallara uygun bir çalışma ortamında çalışıyoruz.
-Perde Neden Kirlenir?
Perdelerimiz özellikle kış aylarında peteklerdeki kirden dolayı daha çok kirlenir. Peteklerdeki is perdemizin alt kısmındaki rengini değiştirebilir. Evinizde sigara kullanan biri varsa o zaman perdelerin sararması çok kolay oluyor. Evinizi havalandırmak için pencereyi açtığınızda dışarıdaki toz perdenize yapışabilir ve temiz olsa bile kirli görünmesine neden olabilir.
-Perde Yılda Kaç Kere Yıkatılmalıdır?
*Kruvaze tül perde yılda en az 1 kere yıkatılmalıdır.
*Tül perdeler yılda en az 2 kere yıkatılmalıdır.
*Stor ve zebra perdeler yılda en az 2 kere yıkatılmalıdır.
*Güneşlik yılda en az 2 kere yıkatılmalıdır.
*Fon, kumaş ve kadife perdeler yılda en az 2 kere yıkatılmalıdır.
*Katlamalı perde yılda en az 2 kere yıkatılmalıdır.
-Neden Ankara Perde Yıkamayı Seçmeliyim?
Firmamızı seçmeniz dilediğiniz zaman sistem kontrolü, ürün teslimatı için istenen saatte teslimat olanağı, en uygun fiyat avantajı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sizlere sunmaktadır. İstediğiniz 4 mevsimde perdenizi yıkatabilmek demektir. Perdelerinizin temiz olması ve bakıldığında ise yeni perde görüntüsünün oluşması demektir. Sizin memnun olmanız demektir.
-Perdeler Nasıl Yıkanıyor?
Perdelerinizi güvenli şekilde en iyi malzemeler ile temiz şekilde yıkıyoruz. Özel şampuanlar ile perdenize en iyi şekilde yıkama işlemi yapıyoruz. Daha sonra perdenizi kuruma işlemi için özel kurutma odasına alıyoruz. Perdeniz kuruduktan sonra paketleme işlemini tamamlayarak sizlere teslimatı gerçekleştiriliyor.
 
Ankara Perde Yıkama bizlere ulaşmak için 0312 483 40 50 numarasından arayıp randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda 0555 802 91 91 şirket numarasından da ulaşabilirsiniz.
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK