Gölbaşı Perde Yıkama

Gölbaşı Perde Yıkama
Perdelerinizde beyazlık ve ilk günkü temizliği arzuluyorsanız Gölbaşı perde yıkama firmamızla çalışabilirsiniz.
Profesyonel Perde Yıkama
Perde yıkamak ev koşullarında çok zor ve zahmetlidir. Devasa boyutlardaki perdeleri sökmek, makineye sığdırmak, kurutmak ve ütülemek hem zaman hem de efor ister. Tül ve güneşlikler bu şekilde temizlenebilse de stor, zebra stor ya da fon perdeler bu şekilde temizlenemez. Yanlış koşullarda yıkanan perdelerde çekme, tüylenme, sararma gibi sorunlar yaşanabilir. Bu da perdelerin ömrünü kısaltır ve yeniden perde almak gerekir. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için profesyonel perde yıkama yaptırmak en iyi seçenektir.
Sorunlardan, risklerden uzak, emin bir perde temizliği için firmamızla çalışabilirsiniz. Tesisimizde bulunan profesyonel ekipmanlar sayesinde perdelere özel temizlik sağlanır. Özel perde yıkama makineleri ile yıkanan perdeler ilk günkü temizliğine kavuşur.
El Değmeden Perde Yıkama
Bir telefonunuz ile perdeleri adresinizden alıyor ve el değmeden yıkıyoruz. Anlaştığımız gün ve saate gelen çalışanlarımız perdeleri kornişten sökerek teslim alır. Böylece stor perdelerin mekanizmasını sökmekle uğraşmazsınız. Teslim alınan perdeler araçlarımızla tesise getirilir ve burada yıkama yapılır. perde yıkama için özel makinelerimiz kullanılır. Perdeleri kırıştırmadan yıkar ve deterjanlarımız sayesinde kar beyaz olarak çıkar. Yıkanan durulanan perdeler kapalı alanda asılarak kurutulur. Temiz ve ütülü şekilde ambalajlanan perdeler adresinize getirilir ve yeniden kornişte takılır. Böylece siz de el değmeden perde yıkamanın keyfini yalarsınız. Bu konforu yaşamak için tek yapmanız gereken Gölbaşı perde yıkama firmamızla çalışmanız yeterlidir.
Stor Perde Temizliği
Stor perdeler günümüzde en çok kullanılan modellerdir. Şık duruşu, kullanışlı olması ve kolay temizliği ile tercih edilir. Tül perdeler gibi içinde toz barındırma ve duvardan duvara değildir. Böylece sağlıklı ve temiz ürünlerdir. Ancak sıra temizliğe geldiğinde hanımlar oldukça zorlanmaktadır. Stor perdeler makineye atılmaz, özel yöntemlerle yıkanmalıdır. Ancak bu yöntemler evde uygulanamaz. İşte bu yüzden stor perdelerinizi yıkamaya vermelisiniz.
Stor perdeleri yıkarken duruşunun bozulmaması, yumuşamaması gerekir. Bu yüzden de profesyonel olarak yıkanmalıdır. Tesisimizde perde yıkaması yapılırken uzman personeller ile kaliteli ekipmanlar kullanılır.
Uygun Fiyatlar
Firmamız tarafından metrekare üzerinden Gölbaşı perde yıkama fiyatları sunulur. En uygun fiyatlar sunularak perde yıkama işleminin bütçenize yük olmaması sağlanır. Ayrıca perdelerinizi yıkatma konusunda tereddüt etmezsiniz. Pahalı olacağı düşüncesi ile perde yıkatmaktan çekiniyorsanız hiç tereddüt etmeden perdelerinizi yıkamaya verebilirsiniz. Cüzi fiyatlara, üstün kalite ve yüksek performansa sahip olabilirsiniz.
Kaliteli Hizmet
Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde üstün kalite amaçlanır. Perdelerin teslim alınması, yıkanması, yeniden teslimi aşamalarının hepsi uzman ellerde yapılır. Kaliteli deterjanlar ve makinelerden ödün verilmez. Böylece perdelerinizin hasar görmesine müsaade edilmez. Aksine perdeler ilk günkü temizliğine kavuşacaktır. Sizlere sunulan kalite sayesinde müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
Deterjan Seçimi
Temizlik için deterjan en önemli unsurlardan biridir. Firmamız tarafından özel olarak ürettirilen perde deterjanları kullanıyoruz. Ağartıcı içermemesine rağmen, üstün beyazlık sağlayan formül ile tülleriniz ışıl ışıl olur. Renkli perdelerde hiçbir bozulma, renklerde solma ya da akma olmaz. Deterjanların yüksek temizleme kabiliyeti sayesinde perdelerinizdeki tüm kir ve lekelerden kurtulacaksınız. Sadece kirlerden değil, tozlardan da arındıracaktır.
Perdelerin içindeki tozların havaya karışma riski vardır. Bu durumda insan sağlığını da tehdit edecektir. İşte bu yüzden sık sık perde yıkama yaptırmak gerekir. Sadece bahar temizliği ya da bayram temizliği gibi özel zamanlarda perde yıkamak yeterli değildir. Gölbaşı perde temizliği firmamız sizler için 4 mevsim her gün hizmet vermektedir.
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK