Ankara Perde Yıkama Servisi

Ankara Perde Yıkama
 
Evlerimizin dünyaya açılan gözleri olan pencerelerimizin, en güzel süsü perdeleriniz için Ankara Perde Yıkama yeni sezonda da sizleri en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet garantisi ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırlanıyor. Mevsim geçişleri öncelikli olmak üzere perdeleriniz yıkanma gereksinimi duyar. Özellikle yaz mevsiminde camların açık olmasından dolayı ev dışındaki tozlar evimize girerken ilk olarak tül ve perdeler ile karşılaşmaktadırlar. Bundan dolayı rengi değişen toz biriken perdelerinizin kumaş dokusuna uygun şekilde temizlenme ihtiyacı oluşur. Firmamız sizin bu ihtiyacınıza uygun şekilde temizleme hizmeti sunmaktadır.
Yılların tecrübesi, kalifiye elemanlarımız, en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet ile perdeleriniz evlerinizden alınıp talebe göre tamamen ücretsiz bir şekilde sökülüp yıkama işlemi ve devamında ekip arkadaşlarımızca adresinize gelip takmaktadırlar.
Yıkama işlemi perdelerinizin dayanımını arttırması bakımından, tozdan kirden arındırması bakımından en önemli aşamadır. Ankara Perde Yıkama olarak haftanın her günü günde 10 saat sizlere hizmet sunmaktayız. Perde yıkamada ilk hedef kirliliğe neden olan unsurların uzaklaştırılırken aynı zamanda da Perdenin dokusunun korunması ve ömrünü uzatma olmalıdır.
Perdelerinizin kir ve leke tespiti yapıldıktan sonra her leke türüne farklı şekilde uygulanan özel işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler uzman kişiler tarafından uygulanmalı ve işlem sonrasında özel şekilde durulanıp size ulaşana kadar özenle muhafaza edilmelidir. Ankara’da yıllardır hizmet veren Ankara Perde Yıkama günün talep ettiğiniz herhangi bir saatinde ekiplerini adresinize yönlendirip perdelerinizi uygun şekilde tamamen ücretsiz bir şekilde ve yüksek derecede dikkat ile sökmektedirler. Temizleme işlemi sonucunda da tamamen ücretsiz bir şekilde perdeleriniz özenle takılmaktadır.
Perdelerinizin zarar görmeden taşınması fabrikaya ulaştırılması ve temizleme işlemine tabi tutulması sonucunda sizden hiçbir ekstra ücret almayan Ankara Perde Yıkama bu işlemlerinin üzerine minimum fiyatlandırma ile siz değerli tüketicilerimizin her zaman yanındadır. Önceliklerimiz olarak müşterilerimizin tüm taleplerine maksimum şekilde cevap vermek bizim en kıymetli önceliğimizdir.
Dünden bugüne ve yarına nesilden nesile sizi en uygun fiyat ve en temiz perdeler ile buluşturmayı görev kabul eden firmamız her müşterisi için ayrı ayrı oluşturduğu profil ile iletişim sağlamaktadır. Bu oluşturulan profiller yardımı ile müşterilerimize özel indirimler uygulanmakta ve bu şekilde daha verimli sonuçlar elde etmektedir.
Perdelerde oluşabilen soba ya da sigara dumanı veyahut kalorifer peteği isi kaynaklı renk değişimlerine karşı özel bileşimli kullanılan deterjan türlerinde hiçbir masraftan kaçmayan Ankara Perde Yıkama en kaliteli hizmet garantisini siz değerli müşterilerimize gururla yeni sezonda yeni fiyatlar ile sunmaktadır.
Perdelerinizin türü her ne olursa olsun ayrıntılı bilgi için bizi her gün sabah 9.00 ile akşam 20.00 saat aralığında arayabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden dilerseniz e-postamız üzerinden sipariş kaydınızı oluşturma imkanını sizler ile buluşturmak bizi mutlu eder.
SON YAZILAR
Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama
Ankara Perde Yıkama Facebook SayfasıAnkara Perde Yıkama Twitter SayfasıAnkara Perde Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK